Your address will show here +12 34 56 78
Hizmetlerimiz

United Basım olarak Reklam ve Tanıtım Ürünleri kapsamına giren yüksek tirajlı ofset üretimler, İç mekan ve dış mekan baskılar, büyük ebat baskılar, poster baskıları, broşür, bülten, katalog, faaliyet raporu, süreli yayınlar, el ilanı baskıları, dön kartlar baskıları, menü, roll up ve örümcek masa, örümcek stand gibi display ürünlerin tüm üretimlerinii tesislerimizde başarılı bir şekilde yapmaktayız. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
United Basım olarak kurumunuzun sıklıkla ihtiyaç duyduğu bir çok promatif malzemeyi üretmekteyiz. Masa – duvar takvimleri, ajanda ve defter üretimi, baskılı bloknot üretimi, özel üretim set ürünler, t shirt baskı, kupa baskı gibi pek çok farklı kalemi United Basım farklılığıyla elde edebilirsiniz..
United Basım olarak kurumunuzun sıklıkla ihtiyaç duyduğu kartvizit, antetli kağıt, cepli ve kapaklı dosya, kartvizit, diplomat ve torba zarf gibi kurumsal kimlik ürünlerini ister ofset olsun ister dijital baskı olarak başarılı ve ekonomik fiyatlarla üretmekteyiz. İhtiyacınız olan kurumsal kimlik tasarımı konusunda da destek veren şirketimiz müşteri odaklı çözüm alternatifleri ile daima yanınızda. Siz de hemen United Basım ile iritbata geçin ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli ve ekonomik çözümlere kavuşun..
  • Text Hover

MERKEZ MAH. AYAZMA CAD. NEF 11 OFİS NO: 21 İÇ KAPI NO: 77KAĞITHANE/ İSTANBUL.